שירותי הסטודיו

מעבר? שיפוץ? ריענון? אנחנו יודעות שכל אחד מכם צריך משהו אחר ואנחנו כאן כדי לייעץ, להכווין וללוות.
סטודיו מציע מגוון שירותים המתאימים גם למי שבונה בית וגם למי שרק רוצה שינוי קטן

דירת קבלן בבאר יעקב

שיפוץ מלא, הכולל הום סטיילינג, תכניות וכתב כמויות, ליווי לספקים כולל ריהוט וליווי מלא בשטח.

אז אתם עומדים בפני שיפוץ? כמה כיף ומרגש! אבל אנחנו יודעות שזה גם מלחיץ. מדובר בהחלטות רבות ובסכומים לא מבוטלים, אבל אנחנו נשמח לקחת חלק בדרך שלכם אל בית החלומות. התכנון יחל לאחר היכרות מעמיקה איתכם, עם האופי, הצרכים והטעם שלכם, נבנה יחד את התקציב ונצא למשימות איסוף הספקים והריהוט. אנחנו איתכם גם במהלך השיפוץ עצמו, מגיעות לשטח, מוודאות, מתזמנות ומרגיעות. בסיום השיפוץ יושלם תהליך הלבשת הבית, על פי התכנון הראשוני.

מחיצת חוטים במקום קירות משעממים

תכנון וליווי מלא למשרדים וחללי מסחר

החברה עוברת לבניין חדש? מתרחבים לקומה נוספת בבניין קיים? סטודיו טולה מציע לחברות תכנון מלא של המשרידם החדשים משלב הקונספט, דרך תכניות הביצוע, ליווי הקבלנים בשטח והלבשה מלאה כך בהתאמה לצרכי החברה והעובדים. הסטיילינג ייחודי לחברה, משולב באלמנטים בייצור אישי ואומנות בעבודת יד של הסטודיו

אריחי משושים שלוקחים את כל תשומת הלב

ליווי לדירות קבלן

רכשתם דירה חדשה? מזל טוב! נכון שהכניסה רק בעוד שנתיים, אבל דורשים מכם כבר עכשיו לענות על כל כך הרבה שאלות שאין לכם תשובות עבורן. אז אנחנו כאן בשביל לתכנן לכם את שינויי הדיירים בצורה חכמה ולא בזבזנית ולהציע לכם עיצוב שיהיה רלוונטי גם לאחר שנתיים של המתנה. אז כדי לא להיכנס לדירה ולהתחרט על דברים שלא ביצעתם- תנו לנו להיות חלק מהבית החדש שלכם.

משולשים עדינים וצבעוניים שכולם רוצים

שירותי הלבשת הבית

הבית שלכם חייב שינוי אבל אתם לא רוצים להרוס קירות? הסלון שלכם ממש טרנדי אבל לפי הטרנדים של לפני עשור? אתם הולכים בלי סוף לחנויות ריהוט אבל לא מרגישים ש"זה זה"? לנו הפתרונות! בתהליך ממוקד נבחר יחד את סגנון העיצוב שמתאים לכם, נבנה את התקציב ואת הלו"ז ונצא לרכישות! צבעים על הקירות, ריהוט מתאים וטקסטיל משלים יעשו את המהפך שהבית שלכם מבקש!

הלבשת משרד משכנתאות פתח תקווה

הלבשת קלינקה ומשרדים קטנים

משרד ביתי או סטודיו ששכרתם? גם אם לא שוברים קירות, החלל הזה צריך לספר את הסיפור של העסק ולשקף את הרוח שלו. סטודיו טולה מציע לכם הלבשה מדויקת של החלל הכוללת תכנון הקונספטט, ימי רכישות, ימי התקנות וכמובן - אומנות ייחודית מבית טולה.

שירותי הסטודיו

פגישות ייעוץ להלבשת הבית

אתם כמעט יודעים מה אתם רוצים, אבל בכל זאת חשוב לכם לשמוע דעה של איש מקצוע? סטודיו טולה מציע מגוון אופציות של פגישות ייעוץ במהלכן נכיר אתכם ואת הסגנון שלכם ובסופן תצאו עם מגוון כלים להגשים לבד את חלומכם

רוצה לשמוע יותר? השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם